شرایط استفاده از سایت  

آخرین تاریخ بهنگام سازی هشتم / خرداد / نود و چهار

 لطفا با حوصله و دقت شرایط استفاده از سایت را مطالعه بفرمائید . با دستیابی و استفاده از سایت و سرویس های ارایه شده ، شما با شرایط اعلام شده موافقت می نمائید . در صورتی که با تمامی این شرایط موافق نیستید ، از سایت و سرویس های ارایه شده استفاده نفرمائید .
این شرایط استفاده ( یا به اختصار شرایط ) در خصوص دستیابی و استفاده از وب سایت فابک به همراه تمامی محتویات و منابعی است که از طریق سایت در دسترس قرار داده شده است .
 ما این حق را برای خود محفوظ می دانیم که بنا به صلاحدید خود هر زمانی که لازم باشد اقدام به تغییر و یا اصلاح این شرایط بنمائیم .در صورتی که این شرایط تغییر و یا اصلاح شوند این موضوع از طریق انتشار یک خبر به اطلاع عموم رسیده و تاریخ بهنگام سازی که در ابتدای این متن آورده شده است نیز تغییر خواهد کرد . هر زمانی که شما این احساس را داشته باشید که با شرایط اعلام شده موافق نیستید می توانید از سایت و سرویس های ارایه شده استفاده نفرمائید . تمامی سوالات و یا توضیحات در خصوص سایت و یا سرویس های ارایه شده می بایست مستقیما به آدرس info  At   fabak.ir   ارسال شود .1 – سیاست های حفظ حریم خصوصی 

 لطفا با مراجعه به صفحه اعلام سیاست های حفظ حریم خصوصی با نحوه جمع آوری ، استفاده و افشای اطلاعات کاربرانی که از سایت و سرویس های آن استفاده می کنند ، آشنا شوید .


2 – واجدالشرایط 

 شما تعهد می نمائید که دارای شرایط لازم جهت استفاده از یک وب سایت در فضای مجازی می باشید و با قوانین مرتبط با آن به خوبی آشنا هستید .


3 – اکانت 

 برای استفاده از برخی سرویس ها و یا منابع لازم است که عضو سایت شده و برای خود یک اکانت ایجاد نمائید . در صورتی که تمایل به ایجاد یک اکانت داشته باشید ، موافقت می نمائید که : الف ) اطلاعات را صحیح ، کامل و به روز وارد نمائید . ب) نگهداری و به روزرسانی اطلاعات مرتبط با اکانت خود را بگونه ای انجام دهید که همواره اطلاعات صحیح ، به روز و کامل باشد . ج ) نگهداری ایمن اکانت د ) به سرعت و در اولین فرصت هرگونه اشکال امنیتی مرتبط با اکانت خود را به اطلاع ما برسانید .
اکانت هر کاربر مختص به خود وی است و از توزیع و به اشتراک گذاشتن آن شدیدا اجتناب گردد .


4 – کپی رایت و مجوز محدود  

 مالکیت تمامی محتویات ، ویدیوها و سایر منابعی که بر روی سایت منتشر و در اختیار شما قرار می گیرد ، بطور انحصاری در اختیار فابک است و بازنشر آنها به هر شکل دیگر غیرمجاز و مستلزم کسب مجوز لازم از گروه فابک است .


5 – علائم تجاری  

 امتیار و لیسانس نام فابک و محتویاتی که با این نام منتشر می شود ، صرفا در اختیار این سایت می باشد و هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی دیگر نمی تواند از این نام برای اهداف خود استفاده نماید.


6 – محتویات کاربران  

 بخش هایی از منابعی که بر روی سایت منتشر می شود ، ممکن است توسط کاربرانی که عضو سایت شده اند ، ایجاد و ارسال شده باشد . این منابع می تواند شامل متن ، تصویر ، ویدیو ، گرافیک و یا انیمشین باشد . اعضاء سایت ، مسئول منابعی می باشند که ایجاد می نمایند و فابک صرفا از بعد فنی و محتوایی آنها را بررسی ، اعلام نظر و در صورت تایید منتشر می نماید . این نوع منابع ارسالی توسط اعضاء نمی بایست کپی شده از سایر رسانه های نوشتاری ، تصویری و یا مجازی باشد و قبلا منتشر شده باشد . رعایت مجموعه قوانین موجود در خصوص نشر محتویات در فضای مجازی الزامی است . اعضاء سایت با ارسال محتویات به هر نوع، متعهد می شوند که در صورت پذیرش منبع ارسالی ، هیچگونه حق و حقوقی در خصوص آن نداشته و تمامی حقوق مرتبط با منبع منتشر شده را در اختیار فابک قرار می دهند . فابک نیز متعهد می شود که منبع ارسالی را همراه با نام صاحب اثر منتشر و در صورت ضرورت ویرایش لازم را در شکل ظاهری و محتویاتی انجام دهد .