سوابق کاری  

آخرین تاریخ بهنگام سازی  هشتم / خرداد / نود و چهار

هسته اصلی گروه فابک  را مجموعه ای از  کارشناسان  متخصص تشکیل می دهند که دارای کارنامه ای  مطلوب در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات  و ارتباطات می باشند . کارشناسان فابک ضمن  تحصیل در رشته های مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی  ، تجربه  فعالیت مستمر در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات را در طی بیست سال گذشته  دارند .


 کارشناسان  گروه فابک که در شرکت های متعددی فعالیت کرده اند ، هم اینک با نام فابک و در قالب یک گروه کاری فعالیت خود را با یک اندیشه نو سازماندهی و  قصد دارند  تصویری از یک کار گروهی منسجم و هماهنگ در حوزه فناوری اطلاعات  را در عمل نشان دهند .

 اکثریت گروه کارشناسان فابک  همکاری مستمری با شرکت سخا روش داشته و یا  بطور دائم در این مجموعه مشغول فعالیت بوده و هستند .  این شرکت مالک  اصلی  فابک  بوده و قصد دارد از تجارب بیست سال گذشته در جهت تولید ارزش مشترک برای تمامی  همکاران گروه فابک استفاده کند . فابک  همواره پذیرای کارشناسان علاقه مند و توانمند داخل  و خارج از کشور  و تمامی افرادی است که در حوزه فناوری اطلاعات علاقه مند حضور فعال و  مفید می باشند .

 

 

گروه فابک  با  استناد به تجارب بیست سال گذشته  کارشناسان خود  تاکنون در پروژه های مختلفی در کشور  فعالیت داشته که می توان آنها را  در گروه های زیر طبقه بندی کرد .

  • طراحی و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی به سفارش مشتری
  • طراحی و پیاده سازی سیستم های کدینگ کالا
  • طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری
  • ارایه خدمات مشاوره ای و نظارتی
  • ارایه خدمات آموزشی و پژوهشی

هدف ما ، تجمیع پتانسیل یکایک اعضاء گروه فابک تحت لوای یک نام و  ارایه این توانمندی ها به مخاطبان  حقیقی و یا حقوقی در اقصی نقاط ایران است .